אודות

קלימפלוס מייבאת ומספקת ציוד רפואי למגוון בתי עסק מובילים. כחלק מההתמחות הגבוהה בציוד רפואי, מייצרת החברה כפפות עבודה ומשווקת אותם ללקוחות. הפניה המכוונת היא לשוק העסקי, והזמנות בהיקפים גדולים בלבד.

בחברה מציעים פתרונות אידאליים עבור צוות רפואי ושאר בעלי מקצוע. כפפות עבודה הן חלק מהאבזור שמגיע במגוון דגמים לכל מטרה. הדגמים יכולים להיות חד או רב פעמיים, בהתאם לסוג ולאיכות הכפפה. למשל – כפפות לטקס.

כפפות עבודה (4)

מאפשרים לכם לעבוד היטב

תחום כפפות העבודה מאפשר לבעלי מקצוע לבצע את עבודתם נאמנה. רופאים הזקוקים לפתרון סטרילי, מוסכניקים, שיפוצניקים, בתור ציוד למכוני יופי וקוסמטיקה ועוד מגוון נותני שירות זקוקים באופן תמידי למוצר המתווסף כבדרך קבע לתיק הציוד שלהם. בקלימפלוס מספקים את הכפפות שיתאימו לדרישה הבלעדית.

מאז ועד היום עברו במשרדי ומחסני החברה אלפי לקוחות גדולים, שמינפו את העסק והפכו אותו לדומיננטי בשיווק והפצת ציוד רפואי. תחום כפפות עבודה הוא דומיננטי במיוחד, ומספק את כל מה שהלקוחות זקוקים לו.

כפפות עבודה (2)

כפפות ניטריל (2)

כפפות ניטריל כחולות

 

 

בנויים לשרת אתכם

חברת קלימפלוס הנה חלק מרכזי בתחום כפפות עבודה, ומשרתת נאמנה את לקוחותיה הרבים כבר למעלה מעשור. את האהבה לתחום ניתן לראות בשירות אותו מקבלים הלקוחות, הנהנים פעם אחר פעם לרכוש את מוצרי הרפואה דרך החברה. פניה לשוק עסקי ומוסדי נעשית במטרה להציע ציוד בהיקפים גדולים מאוד, ואנו מעוניינים לפלוש על מגוון אפשרויות יעילות בתחום.

כפפות עבודה (3)

כפפות ניטריל

כפפות לטקס איכותיות

 Kirk Cousins Jersey