כפפות לטקס סטריליות

מרפאות, בתי חולים ומרכזים בהם מעניקים שירות רפואי, זקוקים במהלך יום לכלי עבודה מגוונים. כפפות עבודה  הן כלי עבודה לכל דבר ועניין, המספק עבורנו את היכולת להצליח בכל משימה. אם אתם מעוניינים לפנות לעבר פתרון איכותי שיסייע לכם במהלך עבודה שוטפת, תוכלו להשיג אותו באמצעות כפפות לטקס סטריליות. הכפפות מגיעות באריזה סטרילית הכוללת הגנה מרבית מפני מזיקים.

כפפות סטריליות ללא אבקה

כפפות עבודה הן כלי נוסף בתיק של כל רופא, חופש, פרמדיק ובעלי מקצוע נוספים שצריכים להיות מוגנים לרבות שמירה על מטופלים. הסיבה בגינה רוכשים ומשתמשים בכפפות לטקס סטריליות היא לדאוג למנותחים, מוצרים אלקטרונים מפני גופים זרים. עבור מנותחים מדובר במה שעשוי להציל את חייהם בזמן פעולה כירורגית. המחשבה שעלול להיכנס לגוף שלנו איזה חלקיק זר מפחידה מאוד, ולכן רצוי שלא לקחת סיכונים מיותרים. גם עבור מוצרי חשמל כגון מחשבים וטלפונים סלולריים, רצוי שלא יהיו גורמים מיותרים שישבשו פעילותם לאחר תיקון, אבל כאן מדובר בפרטים שאינם מסכנים חיים.

בעלי עסקים ומוסדות מגוונים, מזמינים דרכנו באופן שותף כמות גדולה של כפפות משלל סוגים במהלך שנה. הצטרפו גם אתם למעגל לקוחותינו העסקיים, שחוזרים לבצע הזמנות גדולות פעם אחר פעם. מלאי מתחדש כל הזמן ומאפשר ליהנות מהמוצרים האיכותיים ביותר לאורך כל השנה.

*ניתן לרכוש כפפות לטקס סטריליות עם או בלי טלק.

כפפות לטקס סטריליות

 Kirk Cousins Jersey