כפפות ילדים

כפפות סרוגות כותנה וחוט פוליאסטר לילדים ונשים – כפפות איכותיות עם נקודות פוליויניל כלוריד, נועדו גם לעבודת גינון ושדה- כאשר רוצים לשתף את הילדים בעבודות הגינון.. הכפפות צבעוניות ומרשימות, מעוטרות ומקושטות בתבליטים איכותיים ומקוריים.

 

עבודות רבות בישראל ובעולם מתבצעות באמצעות כלי עבודה נלווים. מדובר בעובדים המצויים רוב הזמן מחוץ למבנה סגור, וחייבים לעמוד בתנאים שעלולים לעתים להיות בעייתיים. כפפות לידיים הם חלק מכלי העבודה אותם נדרש לספק לעובדים, וזה מתחיל מצוות מדידה, דרך פועלי תברואה, עובדי מטבח, ניקיון, גננים והרשימה עוד ארוכה. כל עובד חייב להיצמד להוראות המחייבות אותו ללבוש כפפות לידיים, ובכך דואג למזער את הסיכון שלו ולהעביר כמה שפחות חיידקים אל הסביבה.

כפפות ילדים

אנו נתקלים באנשי מקצוע רבים שדואגים ללבוש כפפות עבודה לידיים ברוב שעות היום. צוות רפואי מחויב לכך במטרה להגן על עצמו, ועל הסביבה בה הוא מצוי. כפפות לידיים הם אלו שנועדו לשפר את היכולות במהלך יום עבודה, וכן להעניק ביטחון בו. יש לנו את היכולת לספק ללקוחות את המוצרים האיכותיים ביותר, לרבות כפפות לידיים שמעניקות הרבה מאוד כוח במהלך יום עבודה.

כחלק מכלי עבודה בלתי מתפשר ניתן למצוא את כפפות העבודה, שיסייעו לכל דורש בגיבוש המטרה הסופית. אם אתם זקוקים להזמנה גדולה של כפפות לידיים, לנו בקלימפלוס יש את כל הכלים להוציא אתכם מרוצים. בשילוב איכות גבוהה ממקומות בתקנים המחמירים בעולם, ניתן ליהנות מעבודה נוחה ויעילה במהלך יום. יש לנו את הכלים לסייע לכם להצליח, ולהוביל את העסק שלכם למוביל בתחומו. צוות רפואי, מטבח ומגוון עובדי שטח כבר עושים חיל עם הכפפות שאנו מספקים עבורם. סוגים שונים מובילים לאיכויות שונות, המותאמות על פי צורך אישי לכל דורש.

כפפות ילדים2

 Kirk Cousins Jersey