כפפות שחורות

 

לעשות את העבודה מבלי להתלכלך, או לשמור על היגיינה בצבע כהה, זאת בדיוק הסיבה שבוחרים בכפפות שחורות. העבודה מתבצעת על בסיס הימצאות הכפפה על היד, והיא מתאימה בעיקר למוסך. החלפת חלקים כרוכה בהתעסקות עם מספר חומרים שעלולים לסכן את בריאותנו, לכן כפפות אלו יכולות לשמש כאמצעי מיגון יעיל.

כפפות שחורות1

חברת קלימפלוס מייבאת ומשווקת כפפות שחורות לשוק העסקי והמוסדי, ודואגת להעניק יעילות גבוהה גם בנושא הנראות. כפפות לבנות נוטות להתלכלך ואילו שחורות לא מציגות את הלכלוך בעיני הקהל. התוצאה אלגנטית יותר והרבה יותר נכונה.

החיים יכולים להיות כהים

עבודה במוסך או בכל מקום העלול לגרור צבירת לכלוך, מחייב אותנו לבחור בפתרונות עמידים יותר למען בטיחות הידיים. כפפות שחורות בהכרח קשיחות יותר, ובעלות עצמה גבוהה לטיפול בבעיות שונות. יש לנו את כל הכלים להעניק עבורכם סביבת עבודה נוחה ופשוטה יותר בזכות כפפות עבודה שחורות.

אפשר גם אחרת

התחום הקרוי כפפות עבודה נפוץ מאוד בישראל ובעולם, ולנו יש את הפתרונות שיקדמו כל עסק שהוא. הפניה לבעלי עסקים תבטיח רכישה של כמות גדולה, שתבטיח שימוש ארוך טווח בכפפות איכות. תוך הבטחת מחיר תחרותי לכל דורש, נצליח לעמוד בכל משימה, להגנה על עור הידיים מפגיעות חיצוניות.

כפפות שחורות2

 

 

 

 Kirk Cousins Jersey